גדי לוינסקי

גדי לוינסקי

כלכלן ורואה חשבון בעל ניסיון של שנים, נותן מן הידע שלו בשביל שאתם תוכלו לדעת איך לפעול נכון וכיצד להשקיע את הכסף שלכם נכון

לימודי שמאות במכללת אפיק

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

לימוד שמאות במכללת אפיק, נחשבת לזו הנלמדת ברמה הגבוהה ביותר בארץ. אם אתם רוצים לעסוק במקצוע מסוג אחר לגמרי ולהרוויח כמו גדולים, לימדו קורס שמאות באחת מהמכללות הטובות ביותר בארץ – לימודי שמאות במכללת אפיק.

 

לימודי שמאות במכללת אפיק

לא פעם אנחנו שואלים את עצמנו במה נעסוק ואיזה מקצוע ילווה אותנו להמשך החיים שלנו. אם אתם רוצים להסתכל על החיים שלכם במשקפיים רציניות, רכשו מקצוע טוב לחיים כמו שתוכלו לקבל בקורס שמאות מקרקעין במכללת אפיק.

 

למה כדאי להיות שמאי?

שמאי מקרקעין מעריך את שוויו של בניין יחיד או חלקת אדמה. תפקידו דומה לזה של שמאי, שבוחן במקום זאת את הערכים של מספר נכסים בבת אחת. שמאי עשוי להתמחות בנכסים מסחריים או מגורים.

הוא או היא ייקראו להעריך נכס לפני שהוא נמכר, משועבד, ממוסת, מבוטח או מפותח. לאחר ביקור באתר והתבוננות במאפייניו ובמאפייני המיקום, השמאי מנתח את הנכס בהשוואה לבתים דומים.

 

אילו מיומנויות תצטרכו בתור שמאים?

בנוסף לתואר ראשון ולרישיון שמונפק על ידי המדינה, תזדקקו גם למיומנויות רכות, או תכונות אישיות, כדי להצליח בתפקיד זה:

מיומנויות הקשבה: כדי לענות על צרכי הלקוחות שלכם, עליכם להבין מה הם אומרים לכם.

חשיבה ביקורתית: היכולת להשוות אלטרנטיבות שונות בעת קבלת החלטות או פתרון בעיות היא חיונית.

הבנת הנקרא: עליכם להיות מסוגלים להבין מסמכים כתובים המובאים לכם מהלקוחות שלכם.

כישורי כתיבה: חלק גדול מעבודתכם יהיה כתיבת דוחות. כדי לעשות את זה כמו שצריך, תצטרכו להיות מומחים בתחום שמאות מקרקעין ולהכיר את כל הכלים הדרושים לכך.

תקשורת מילולית: יהיה עליכם להיות מסוגלים להעביר מידע באופן ברור ומקצועי ללקוחות הרבים שלכם.

 

למידע נוסף – https://www.afikil.co.il/.

אולי יעניין אותך גם!

גירושין אזרחיים – איך ומתי זה אפשרי

גירושין אזרחיים – איך ומתי זה אפשרי

במשך שנים ארוכות, מרבית הישראלים, יהודים, התחתנו דרך הרבנות והתגרשו דרך הרבנות. אופציות נישואין לא קיימות בישראל באופן רשמי או נחשבו פחות

הדברת נמלים בנתניה

הדברת נמלים בנתניה

נתניה היא אחת הערים הגדולות והיפות בישראל אולם נמלים ניתן למצוא בכל מקום, בבית שלנו, בשדה, על המדרכה ברחוב ואפילו בתוך הדשא