גדי לוינסקי

גדי לוינסקי

כלכלן ורואה חשבון בעל ניסיון של שנים, נותן מן הידע שלו בשביל שאתם תוכלו לדעת איך לפעול נכון וכיצד להשקיע את הכסף שלכם נכון

נוטריון לאנגלית. לדייק גם את המוכר

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

שירות נוטריון לאנגלית נשמע על פניו בייסיק אבל בפועל שירות נוטריוני גם בשפה האנגלית מחויב להיות ברמה גבוהה שהיא כמובן בראש ובראשונה שפת אם. העובדים במשרד של עו"ד רם אפרתי כולם מקצועיים ובקיאים מאוד בשפות השונות. המתרגמים המעניקים שירות נוטריוני בשפה האנגלית יודעים היטב לא רק את השפה האנגלית המשפטית לצורך העניין. יש להם ידע מקומי שפתי נרחב, מה שמקיף את כל צרכי התרגום. במשרד ניתנים שירותים רבים נוספים בהם: ניסוח מסמכים, אימות חתימה ועוד.

כאמור במשרדו של עו"ד רם אפרתי ניתנים שירותים רבים בהם שירותי נוטריון לאנגלית אך לא רק: תרגום מסמכים, תרגום צוואות, טיפול במסמכים בעלי ערך משפטי, מתן אישור על תרגומי מסמכים והעתקים למסמכים. נוסף על אלה, טיפול בחוזי שכירות, טיפול בהסכמי ממון, תעודות רשמיות עבור תעודות נישואין או תעודות לידה ועוד מגוון נושאים.

שירותים רבים אלה מאפשרים בסיס רחב למתן מענה מקצועי ללקוחות המשרד. ניתן לקבל ייעוץ, הכוונה וכמובן טיפול בכל נושא משפטי הרלוונטי לעיסוקו של המשרד.

לאורך השנים יצר המשרד קשרים טובים ומשמעותיים עם משרדים ברחבי הארץ ובהם קשרים מקצועיים עם משרדי השגרירויות הזרות בישראל. לקשרים שנוצרו ערך רב שכן באמצעותם יכולים הלקוחות לקבל טיפול מהיר ומקצועי.

נוסף לכל השירותים שצוינו מציע משרד עו"ד רם אפרתי שירותים נוספים. לכן מומלץ מאוד בטרם תחליטו על משרד עורכי דין איתו תעבדו שתבררו מה היקף יכולותיו של המשרד. לעיתים בדיקה קלה יכולה לחסוך המון כסף וזמן. משרדו של עו"ד רם אפרתי לרשותכם לכל שאלת הכנה ומענה מקסימאלי בקטגוריית נוטריון לאנגלית ונושאים נוספים.

אולי יעניין אותך גם!