גדי לוינסקי

גדי לוינסקי

כלכלן ורואה חשבון בעל ניסיון של שנים, נותן מן הידע שלו בשביל שאתם תוכלו לדעת איך לפעול נכון וכיצד להשקיע את הכסף שלכם נכון

כמה עולה עיסוי שוודי

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

עיסוי שוודי הוא סוג של עיסוי רקמות עמוק המשתמש בתנועות ארוכות וגלישה כדי לשחרר מתח ונוקשות בשרירים. זה ידוע גם כעיסוי טיפולי . עיסויים שוודיים טובים לשחרור מתח, שיפור זרימת הדם והקלה על כאבי שרירים. עיסוי שוודי משמש לעתים קרובות בשילוב עם טיפולים אחרים כגון דיקור סיני כדי להקל על הכאב.

העלות של עיסוי שוודי משתנה בהתאם למיקום, סוג המטפל ומשך השירות.

מה זה עיסוי שוודי?

עיסוי שוודי הוא סוג של עיסוי המתמקד בעיקר בשרירים. זוהי צורה מסורתית של טיפול ריפוי.

עיסוי שוודי מבוצע בדרך כלל על ידי מעסה באמצעות משיכות ארוכות וגלישה ולישה, במטרה להרפות את השרירים ולהפיג מתחים. ניתן לעשות עיסוי שוודי על שולחן או על הרצפה, עם או בלי שמן (נקרא עיסוי "יבש"). הטכניקה המבוססת על שולחן משמשת לעתים קרובות על ידי מתרגלים מקצועיים ולעיתים נקראת עיסוי שוודי/ים תיכוני. עיסוי שוודי טיפוסי כולל ארבעה שלבים. העיסוי נעשה על ידי מעסה או מעסה המשתמשים בידיים, באמות, במרפקים וברגליים כדי ללוש שרירים ולשחרר מתח על מנת לספק הקלה בכאב. מטפלים בעיסוי משתמשים בדרך כלל בשמנים או קרמים על העור. המטפל עשוי גם לבצע טכניקות אחרות כגון עיסוי רקמות עמוק, עיסוי שיאצו, רפלקסולוגיה או טיפול בשחרור מיופשיאלי.

מהו המקור של עיסוי שוודי? 

עיסוי שוודי הוא סוג של עיסוי שמקורו בשבדיה, שוודיה ידועה באיכות החיים הגבוהה שלה והעיסוי השוודי הוא אחד הטיפולים הפופולריים ביותר בשוודיה. עיסוי שוודי נמשך בדרך כלל עד שעה. וזה מבוצע בדרך כלל עם שימוש בתנועות גלישה ארוכות ותנועות לישה לשרירים, לגידים ולרצועות. . העיסוי הוא בדרך כלל נמרץ יותר מעיסוי מרידיאן שוודי, עם עוצמה מסוימת לתנועות הלישה וההחלקה. עיסוי שוודי משלב גם משיכות ארוכות על פני השרירים יחד עם הקשה קלה על נקודות לחץ.

לתיאום תור בספא ברחובות >>>

אולי יעניין אותך גם!