גדי לוינסקי

גדי לוינסקי

כלכלן ורואה חשבון בעל ניסיון של שנים, נותן מן הידע שלו בשביל שאתם תוכלו לדעת איך לפעול נכון וכיצד להשקיע את הכסף שלכם נכון

עורך דין לאובדן כושר עבודה

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

עורכי דין לבעלי מוגבלויות הם אנשי מקצוע המעניקים שירותים משפטיים לאנשים עם מוגבלות. המשפט יכול להיות תחום קשה ומסובך לניווט עבור אנשים רבים, במיוחד לבעלי מוגבלויות. עורכי דין נכים מסייעים במתן ייעוץ משפטי, ייצוג והסברה עבור לקוחותיהם. הם גם עובדים עם סוכנויות ממשלתיות, ארגונים קהילתיים וקבוצות הסברה אחרות כדי לשפר את חייהם של אנשים החיים עם מוגבלות.

עורך דין לאובדן כושר עבודה עשוי לעבוד במגוון תחומים לרבות קצבאות נכות ביטוח לאומי, דיני זכויות אזרח, דיני עבודה, דיני דיור והגנה פלילית. עורך דין נכות עוסק בסוגיות המשפטיות הקשורות לנכות. הם עובדים על מקרים של אנשים עם מוגבלות פיזית, נפשית או התפתחותית. חלק מהמקרים בהם הם עוסקים כוללים פגיעה אישית, מוות שלא כדין וסכסוכי רכוש.

מה תפקידו של עורך דין זה?

תפקידו של עורך דין מוגבלות הוא להגן על זכויות לקוחותיו ולוודא שלא יופלו לרעה בשום צורה. הם גם עוזרים לאנשים להבין את זכויותיהם ואיזה שירותים ממשלתיים זמינים עבורם. עורכי דין לבעלי מוגבלויות הם סוג של עורך דין המתמחה בייצוג אנשים עם מוגבלות. הם פועלים להבטיח שהזכויות וההגנות של אנשים עם מוגבלות יתקיימו.

עורך דין נכים הוא מקצוע שהולך והופך פופולרי יותר ויותר. עם הגידול במספר האנשים עם מוגבלות, יש ביקוש הולך וגובר לאנשי מקצוע משפטיים שיכולים לעזור להם. עורך הדין לנכים מסייע לאנשים עם מוגבלות לקבל הכרה והגנה על זכויותיהם על פי חוק. הם גם מסייעים בהגשת תביעות לקצבאות נכות, כולל ביטוח נכות ביטוח לאומי או הכנסה משלימה ביטוחית.

עורכי דין נכים הם אלה שמגנים על זכויותיהם של אנשים עם מוגבלות. הם עוזרים להבטיח שאנשים עם מוגבלות לא יופלו לרעה כאשר הם צריכים לגשת למרחב הציבורי, לתעסוקה, לחינוך ולשירותים אחרים.

>למידע נוסף וייעוץ משפטי פנו אל עו"ד יניר הראל

אולי יעניין אותך גם!

שיקולים חשובים להפלה יזומה

הפלה יזומה היא הליך רפואי משמעותי שרבים פונים אליו כחלק מבחירותיהם בתחום בריאות הרבייה. הוא מוקף בהשקפות רפואיות, אתיות ומשפטיות שונות והוא