גדי לוינסקי

גדי לוינסקי

כלכלן ורואה חשבון בעל ניסיון של שנים, נותן מן הידע שלו בשביל שאתם תוכלו לדעת איך לפעול נכון וכיצד להשקיע את הכסף שלכם נכון

דולב משומש לשמירה על איכות הסביבה

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

אחד הנושאים החשובים ביותר שבהם עוסקים ארגונים ומנהיגים ברחבי העולם כולו, הוא נושא איכות הסביבה. במקומות רבים ברחבי העולם יושבים אנשים, ועושים הכול בכדי לדאוג לשמירה על כדור הארץ ולאיכות הסביבה. גם בעולם האחסון וההובלה ישנם מקומות אשר מסייעים במלחמה על איכות הסביבה, ומנהיגים שימוש חוזר במכלים בכדי שלא יהיה צורך ברכישה וייצור של חדשים. אחד מסוגי המכלים הפופולריים והשימושיים ביותר בארץ הם מכלים המכונים דולב. מדובר על מיכל אשר עשוי מפלסטיק חזק ועמיד, אשר מסוגל לשמש בצורה טובה ולעשות את העבודה שלו במשך שנים רבות.

מגוון דולבים משומשים למכירה >>>

עבור מה משתמשים עם דולבים?

דולבים משמשים רבות בתעשיות השונות, ובהם תעשיות המזון, המחזור, והחקלאות ועוד מגוון רחב של מקומות. בזכות העובדה שניתן כיום להשיג דולבים במגוון רחב של גדלים וסוגים, כל חברה או עסק יכולים למצוא את הדולבים המתאימים ביותר עבורה, אשר ישמשו אותה בצורה הטובה והיעילה ביותר. בזכות העמידות הרבה שלהם, הם יכולים להיות חשופים במשך זמן רב לתנאי מזג אוויר שונים, והם לא יהיו מושפעים מהם כלל. ולכן, הם מתאימים לשימוש ארוך טווח, ואין צורך בכל פעם לרכוש כאלה חדשים.

 

השכרת דולבים – שמירה על איכות הסביבה

חברת יוסיבוקס בע"מ היא החברה המובילה בישראל בתחום השכרת מיכלי דולב, והיא מספקת מיכלים בגדלים שונים לחברות רבות בכל רחבי הארץ. היתרון הוא כמובן היכולת של החברות להחזיק במכלים מבלי שהם צריכות לרכוש אותם, ובכך הן גם מסייעות לשמירה על איכות הסביבה וחוסכות את הצורך לייצר עוד ועוד מיכלים עשויים פלסטיק. החברה פועלת כבר יותר מ – 40 שנה בתחום, ותוכלו להשכיר ממנה מיכלי דולב במגוון רחב של גדלים, צורות וצבעים במשך 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע.

אולי יעניין אותך גם!

שיקולים חשובים להפלה יזומה

הפלה יזומה היא הליך רפואי משמעותי שרבים פונים אליו כחלק מבחירותיהם בתחום בריאות הרבייה. הוא מוקף בהשקפות רפואיות, אתיות ומשפטיות שונות והוא