גדי לוינסקי

גדי לוינסקי

כלכלן ורואה חשבון בעל ניסיון של שנים, נותן מן הידע שלו בשביל שאתם תוכלו לדעת איך לפעול נכון וכיצד להשקיע את הכסף שלכם נכון

קונה רכבים לפירוק

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

תקועים עם רכב תקוע בחניה? יש לכם רכב ישן ואין לכם מושג מה לעשות איתו? נכנסים למוסך כל שני וחמישי? רוצים להשתדרג? החברה שלנו נותנת שירות פירוק רכבים ומתמחה בקניית רכבים לפירוק, רכבים ישנים ורכבים שכבר לא יכולים יותר לעלות על הכביש מכל מיני סיבות. . אנחנו גם פירוק מורשה ויכולים לטפל בכל גודל רכב. נוכל לעזור לך גם במיחזור רכב ישן ולתת לו בית חדש. ידוע כי אנו רוכשים מכוניות, חלקים ורכבים עבור לקוחותינו שזקוקים לרכב או צריכים כסף למשהו אחר. . יש לנו מגוון רחב של לקוחות החל מאלו שזקוקים לרכבים ועד לאלו שזקוקים לחלקים לרכבים שלהם. לחברתנו ניסיון רב באיסוף חלקי רכב ישנים ושבורים והפיכתם למשהו חדש ושמיש. שירות מציאת החלקים שלנו טוב יותר מכל שירות אחר בארץ מכיוון שאנו כל הזמן מחפשים חלקי חילוף משומשים לרכב שנוכל מחדש- למכור ללקוחות שלנו. שירות פירוק רכב – מכירת חלקי רכב משומשים ומיחזור מכוניות ישנות . שירות פירוק רכב – מכירת חלקי חילוף לרכב משומשים ומיחזור רכבים ישנים.

צרו קשר עם קונה רכבים לגריטה >>>>

התהליך של מכירת הרכב לפירוק כולל הסרה של חלקי המתכת והברזל מהרכב ואת שאר החלקים מעבירים לתהליך נוסף הנקרא גריטה. את הברזל מעבירים למחזור או למפעלים אשר עושים שימוש בברזל ואת החלקים שעוד ניתן לתקן, מעבירים למוסכים לצורך חלקי חילוף.   תהליך הפירוק מסובך יותר עבור רכב בעל חלקים רבים. ודורש שימוש בציוד וכישורים מיוחדים. החברה רשאית לשכור שירות למכירת הרכב לפירוק. חברה שקונה גרוטאות מתכת משאריות של כלי הרכב הגרוטים יכולה אז למכור את המתכת מחדש בצורה של חלקים חדשים. התהליך כולל בחירה, מיון וטעינה של כל החלקים המפורקים לתוך ארגזים ולאחר מכן משלוח או מסירתם למתקן מחזור או למפעל.

פרטים באתר: https://grarguy.co.il/

אולי יעניין אותך גם!