גדי לוינסקי

גדי לוינסקי

כלכלן ורואה חשבון בעל ניסיון של שנים, נותן מן הידע שלו בשביל שאתם תוכלו לדעת איך לפעול נכון וכיצד להשקיע את הכסף שלכם נכון

איך משיגים אישור הסכם גירושין?

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

אישור הסכם גירושין הוא מסמך משפטי המקנה לצדדים לנישואין כמה זכויות וחובות. הוא מגדיר כיצד מערכת היחסים שלהם ינוהל בעתיד. מדובר למעשה במסמך משפטי שנחתם על ידי שני הצדדים. זהו מסמך משפטי חשוב ביותר, שכן יכול להיות לו השפעה עצומה על מצבם הכלכלי של בני הזוג ועתידם.

מה זה הסכם גירושין?

הסכם הגירושין הוא מסמך רשמי המקנה לצדדים לנישואין כמה זכויות וחובות הנערך ע"י טוען רבני מוסמך או עורך דין. הוא מגדיר כיצד מערכת היחסים שלהם ינוהל בעתיד. הסכם הגירושין הוא מסמך משפטי חשוב, אותו יש לנסח הרבה לפני שמתחילים כל הליך פרידה או גירושין.

יש לנסח את הסכם הגירושין הרבה לפני שמתחילים כל הליך פרידה או גירושין כי הוא יכול לעזור לכם לחסוך זמן וכסף במקרה של פיצול. אם לא הכנתם הסכם גירושין משלכם, אז קבלת כזה מעורך הדין שלכם יכולה לחסוך לכם זמן וכסף וכן לוודא שהכול תקין כאשר עורך הדין שלכם יתחיל לעבוד עליו עבורכם.

מה זה אישור הסכם גירושין? 

הסכם גירושין הוא מסמך משפטי המשמש בני זוג להבטחת הזכויות והחובות של מערכת היחסים ביניהם. זה משמש גם על ידי עורכי דין כדי להבטיח שיש להם הבנה ברורה לגבי הזכויות והחובות של בני הזוג. 

הסכמי גירושין פורמליים אינם מחויבים על פי חוק, אך לרוב יש צורך בהסכם בין בני זוג על מנת להגן על הפרטיות האישית וחלוקת רכוש שוויונית. עם זאת וכתוצאה מכך, הסכמים רבים אינם כתובים במלואם כפי שניתן היה לרצות ולעתים קרובות יהיו בהם אי בהירות. 

מה שכן, ברגע שמעוניינים שהסכם הגירושין יהיה בעל תוקף משפטי זה צריך להיות מאושר על ידי בית המשפט. בתי המשפט אמורים לפעול לפי כללים וכללים מסוימים על מנת לאשר או לדחות את ההסכם.

למידע נוסף: https://www.d.co.il/80284961/18210/

אולי יעניין אותך גם!

זכאות לקנאביס רפואי

קנאביס רפואי הוא נושא שנוי במחלוקת כבר שנים רבות והלגליזציה שלו עדיין בסימן שאלה. קנאביס רפואי משמש לטיפול במצבים שונים לרבות כאבים,