גדי לוינסקי

גדי לוינסקי

כלכלן ורואה חשבון בעל ניסיון של שנים, נותן מן הידע שלו בשביל שאתם תוכלו לדעת איך לפעול נכון וכיצד להשקיע את הכסף שלכם נכון

הגשת דוח שנתי – מדריך לפרילנסר המתחיל

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

כתיבה עצמאית היא עבודה שניתן לבצע מכל מקום בעולם. אבל זה לא מגיע בלי האתגרים שלו. אחד ההיבטים המאתגרים ביותר של כתיבה עצמאית הוא הגשת דוח שנתי למעסיק שלך.

דוח שנתי מקצועי צריך להימסר בזמן, עם כל המידע והתוכן המפתח. זה גם צריך להיות קל לקריאה, בעל גוון מרתק ולכלול תמונות רלוונטיות.

הצעד הראשון הוא ליצור מבנה ברור של הדוח ולוודא שיש לך את כל המידע הנדרש במקום. השלב הבא הוא למצוא חברה בעלת מוניטין שתטפל בעיצוב הפריסה, הגרפיקה וההדפסה של הדוח שלך. לבסוף, עליך לוודא שהדוח שלך נמסר בזמן עם כל התוכן שלו שלם.

מאמר זה מיועד לפרילנסר המתחיל שמעוניין להגיש דוח שנתי מקצועי.

מה חשוב לדעת על תהליך הגשת דו”ח שנתי?

הדוח השנתי הוא מסמך חשוב להגשה של כל עסק לממשלה. זהו מסמך המסכם את פעילותו של העסק, הדוחות הכספיים שלו ומידע חשוב נוסף.

אחד ההיבטים החשובים ביותר של דוח שנתי זה הוא שהוא מכיל מידע על החברה והמבנה שלה. זה כולל את מספר העובדים, ההכנסות ברוטו וסיכום קצר על השקעות וכו'. המסמך כולל גם רשימה של פעילויות עסקיות שניתן למצוא על מנת ללמוד עוד על ההיסטוריה שלהן.

תהליך הדוח השנתי:

  1. זהה את המחלקה המתאימה במדינה או במדינה שלך שזקוקה לדוח שנתי.
  2. צרו איתם קשר ושאלו אם הם צריכים אחד (יכול להיות שהם לא).
  3. אם כן, תוכל לשלוח את הדוח של החברה שלך ישירות או לבקש מהם לשלוח אותו בשמך (זה עשוי לקחת זמן מה).
  4. לאחר שתקבלו אותו בחזרה, תצטרכו להכין מכתב מקדים ולכלול כל חומר נוסף כמו תמונות או גרפים שיעזרו להראות מה החברה שלכם עושה ומדוע חשוב שהממשלה תקבל את הדוחות השנתיים שלה.

קראו עוד באתר: https://www.account-it.co.il/

 

אולי יעניין אותך גם!

איך מוצאים משרות לבכירים

חיפוש עבודה לבכירים הוא תהליך חיפוש אשר שונה בצורה מהותית מחיפוש אחר משרות מסוג אחר. משרות בכירים הן משרות אשר לרוב תהליך