גדי לוינסקי

גדי לוינסקי

כלכלן ורואה חשבון בעל ניסיון של שנים, נותן מן הידע שלו בשביל שאתם תוכלו לדעת איך לפעול נכון וכיצד להשקיע את הכסף שלכם נכון

צו הריסה מנהלי

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

איך תוכלו להתמודד עם צו הריסה מנהלי ובמה זה יהיה כרוך? במאמר זה, נרצה להרחיב מעט של האופן שבו תצטרכו לפעול אם קיבלתם צו הריסה על מבנה כלשהו שבחלקכם או אם ברצונכם לקבל היתרי בנייה על כל סוג של פרויקט.

צו הריסה מנהלי

אף פעם אי אפשר לצפות לזה אבל כשזה מגיע זה מגיע. על מה אנחנו מדברים? ובכן, על צו הריסה מנהלי אכזרי שיכול להישלח אליכם אם הבנייה שהשקעתם עליה היית ללא ההיתרים הדרושים או ללא כל מרכיבי הבטיחות החוקיים.

מה שאתם צריכים לדעת על היתרי בנייה

בין אם פרויקט שיפוץ הבית הבא שלכם הוא גדול או קטן, ייתכן שתצטרכו היתרי בנייה. קראו את המאמר שלפניכם, לפני שאתם מתחילים את הפרויקט.

המחשבה על קבלת היתר בנייה לפרויקט הבית שלכם, עשויה להיראות כמו טרחה בירוקרטית. אבל לפי איגוד המתווכים, אי השגת האישורים המתאימים, עלולה לעצור או לעכב את השיפוצים שתכננתם. אתם בטח לא רוצים לקבל צו הריסה על המבנה שלכם.

מהו היתר בניה?

היתר בנייה הוא אישור רשמי של הממשלה או המועצה באזורכם, המאפשר לכם או לקבלן שכיר, לבנות פרויקט חדש או לשפץ מבנה קיים בנכס שלכם. היתרי בנייה הם בין הדברים הראשונים שאתם צריכים כדי להתחיל את הפרויקט שלכם.

היתרי בנייה מבטיחים שבעלי בתים יעמדו בקוד בנייה מקומיים ובסטנדרטים המשתנים לפי עיר או אזור בארץ. תקנון זה, נקבע על מנת לוודא שתוספות, שיפוצים ופרויקטים אחרים, יהיו בטוחים עבור הקהילה, וכי הם לא ישפיעו לרעה על ערכי הנכסים באזור. 

זכרו, בן קלינגר העוסק בהיתרי בנייה ממליץ כי עדיף לדחות את התחלת הפרויקט עד שכל ההיתרים ימולאו וקחו בחשבון שהיתר בנייה, הוא אינו סוג של ביטוח.

אולי יעניין אותך גם!

השקעות פרטיות

השקעות אדם שיש לו הון פרטי ומעוניין לשמור עליו בוחן כמה וכמה אופציות מעניינות כדי לבחור את נתיב ההשקעה המועדף עליו. קו

צמידים לגבר

צמידי גברים הפכו בשנים האחרונות לאביזר אופנתי פופולרי. הם דרך מצוינת לבטא את הסגנון והאישיות שלך וניתן להשתמש בהם כדי לאבזר כל

סט מחזורים עדות המזרח

מחפשים מחזורי תפילה לחגים? אתם צריכים ללמוד מהן האפשרויות העומדות לפניכם כדי שתגיעו בסופו של דבר לבחירה טובה ומוצלחת וכזו שאכן תעניק