גדי לוינסקי

גדי לוינסקי

כלכלן ורואה חשבון בעל ניסיון של שנים, נותן מן הידע שלו בשביל שאתם תוכלו לדעת איך לפעול נכון וכיצד להשקיע את הכסף שלכם נכון

רחמים שקלים – היו מודעים לאופי הפרויקט שאתם מתעניינים בו

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

אם אתם מחפשים לרכוש נכס נדל״ן בעתיד הנראה לעין, דעו לכם כי יהיה חשוב למדי לשים לב כי אתם מודעים לכל ההיבטים החשובים ביותר שיהיו קשורים לאותו פרויקט ויהיו בעלי חשיבות רבה. בדרך הזו תוכלו לראות כי הכול יתנהל לשביעות רצונכם וייראה כפי שהייתם רוצים ומצפים. במאמר הבא נדבר על כך.

אל תהססו לשאול את הקבלן כל שאלה – טיפ של רחמים שקלים

עליכם להבין כי לפי רחמים שקלים יהיה חשוב מאוד לוודא כי מבינים היטב מהו אופיו של הפרויקט מבחינת איכות הבנייה, החומרים, המיקום המדויק או כל היבט אחר שיהיה רלוונטי. כל הפרמטרים הללו יוכלו להשפיע במידה ניכרת על איכות הפרויקט באופן כללי והדבר יאפשר לכם לדעת אם הוא יהיה שווה את הכסף שלכם בסופו של דבר. אז קחו זאת לתשומת הלב שלכם ונסו לוודא כי אתם עושים את המיטב בכל הנוגע לכך וזאת כדי שתהיה לכם הזדמנות לקנות נכס חלומי!

בצעו בדיקה של הקבלנים המובילים באזורכם

כדי לקבל החלטה מושכלת בכל הנוגע רכישת נכס מקבלן יהיה נכון מצדכם לבצע סקירה מקיפה של כל הקבלנים המובילים שפועלים באזור שלכם. הדבר יוכל לסייע לכם במידה ניכרת ולאפשר לכם לראות כי תוכלו לבחור בסופו של דבר בקבלן שיהיה מסוגל לבצע את העבודה תוך כדי שהוא מתייחס לכל פרט קטן במהלך הפרויקט, מציע לכל לקוח שלו יחס נעים ומקצועי וזאת כאשר הוא יהיה הגורם שיהיה ניתן לסמוך עליו כדי שהמיזם כולו יבוצע בדיוק לפי הציפיות שלכם ובאופן כזה שיספק אתכם מההתחלה ועד הסוף. אז קחו זאת בחשבון ושימו לב כי אתם מבינים זאת היטב ומקדישים לעצותיו של רחמים שקלים.

אולי יעניין אותך גם!

חסרונות משכנתא הפוכה 

משכנתא הפוכה היא סוג של הלוואת דירות המאפשרת לאנשים ללוות כסף מהון הבית שלהם ולאחר מכן להשתמש בו כדי לרכוש בית חדש

עבודה בגובה

סנפלינג היא אומנות הטיפוס למטה ממצב קבוע בעזרת חבל. זה ידוע גם בשם סנפלינג או מצנחי רחיפה. המונח "סנפלינג" משמש הן לספורט