גדי לוינסקי

גדי לוינסקי

כלכלן ורואה חשבון בעל ניסיון של שנים, נותן מן הידע שלו בשביל שאתם תוכלו לדעת איך לפעול נכון וכיצד להשקיע את הכסף שלכם נכון

רכישת דירה עם חברת אנשי העיר

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

בשנים האחרונות נראה כי החלום לרכוש בית הולך ומתרחק לאור העלייה במחירי הדירות, אך לשמחתי הצלחתי למצוא את ההזדמנות הנכונה לרכישת בית דרך חברת אנשי העיר תל אביב. חברה זו הינה חברת בנייה בתחום ההתחדשות העירונית, ולכן היא מתמחה בהקמה של פרויקטים בנייה בתחום תמ"א 38 ופינוי ובינוי.

מההתחלה ההתנהלות מול חברת אנשי העיר הייתה טובה ואף מעל למצופה עם עדכונים שוטפים על שינויים, הקדמה בלוחות זמנים והתנהלות כללית יעילה ומקצועית. לצערי בתהליך מסירת הדירה נתקלתי ביחס ושירות שונה בתכלית, ולכן החלטתי לשתף מניסיוני האישי על רכישת דירה עם חברת אנשי העיר.

חברת אנשי העיר סיפקה דירה שאיננה תואמת את תוכנית הבנייה

לאחר המתנה וציפייה התאכזבתי לגלות כי חברת אנשי העיר סיפקה לי דירה שונה ממפרט הדירה שחתמתי עליו, וכך לדוגמא מצאתי עצמי נאלץ לבחור מחסן מתוך שני מחסנים לבחירה – למרות שבפועל רכשתי מחסן בחוזה שבפעול כלל איננו נבנה. נוסף לכך בדירה שרכשתי לא הוקמה תשתית חיבור למערכת הסולארית של הבניין, על אף שבתוכנית הבנייה ובחוזה מצוין כי הדירה תחובר למערכת זו.

לאכזבתי גיליתי עוד כמה דברים בדירה החורגים ממפרט הדירה עליו חתמתי, כמו דוד שהותקן במיקום שונה מתוכנית הבנייה, מנוע המזגן ומעביר האוויר לא הותקנו על פי המופיע בתוכנית.

התנהלות מתישה ולא מקצועית מטעם חברת אנשי העיר

בפנייה אל חברת אנשי העיר בנוגע לממצאים אלו, יחד עם פנייה ובקשה לתיקון ליקויים שונים שהתגלו בדירה, נתקלתי בקושי רב לקבל מענה לפניותיי עד לכדי תחושה אישית כי החברה מתייחסת אליי כאדם שאינו דובר אמת וטרחן.

אולי יעניין אותך גם!

מוצרי חשמל פופולארים בישראל בשנת 2021

מוצרי חשמל הם חלק מהחיים שלנו, מציעים לנו פתרונות לחיים טובים יותר. הבה נמנה כאן מוצרי חשמל פופולאריים שמוכרים למשתמשים הביתיים בשנת