גדי לוינסקי

גדי לוינסקי

כלכלן ורואה חשבון בעל ניסיון של שנים, נותן מן הידע שלו בשביל שאתם תוכלו לדעת איך לפעול נכון וכיצד להשקיע את הכסף שלכם נכון

ביטוח אחריות מקצועית חשמלאי

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

להיות חשמלאי עלול להיות מקצוע הרה סיכונים. לעיתים אנו שומעים על חשמלאים שנפגעו במהלך עבודתם. כאן נכתוב על ביטוח אחריות מקצועית חשמלאי.

מקצוע הטומן בחובו סכנה

באופן כללי חשמל הוא תחום מסוכן, לא פעם אנו שומעים על שרפות שנוצרו כתוצאה מקצר חשמלי ויש גם קורבנות בנפש.
על החשמלאי גם לעבוד בתנאים של חשמל במתח גבוה, מידי יום הוא נשלח לעבודות בשטח.

מכיוון שמדובר במקצוע הטומן כה הרבה סיכונים, בהחלט מומלץ ואף הכרחי לרכוש פוליסת ביטוח אחריות מקצועית חשמלאי, על מנת שהיא תגן עליו מפני מצבים מסוכנים הקשורים לסוג זה של עבודה, בדיוק כמו שמוסך צריך ביטוח מוסכים .

מדוע זה מקצוע שעלול להיות מסוכן?

מתוקף תפקידו של החשמלאי הוא מבצע מידי יום עבודות שונות, הן ללקוחות פרטיים והן עבור לקוחות עסקיים, עליו לטפל בתקלות, מפגעים ולהתקין מכשירים חשמליים היכן שנדרש.

עבודה במתח גבוה

עבודה במתח גבוה הינה המסוכנת ביותר. חשמלאים מודעים לסכנה ועושים ככל שיכולתם להגן על עצמם, בכדי לא להתחשמל או להיקלע לשריפה.
בנוסף, אם לקוח מזמין חשמלאי לביתו, הוא חייב לעבוד במקצועיות אופטימאלית כך שלא יעונה לבני הבית כל רע.

אילו תקלות יכולות להופיע?

ישנם ליקויים רבים בתחום החשמל. למשל: ארון חשמל שנשרף בבית, השריפה גם עלולה להתפשט לכיוון דירות סמוכות, מוצרים חשמליים שמקצרים, עבודה שלא נעשתה כנדרש, ולכן גרמה להתחשמלות. מקרים אלה עלולים גם להסתיים במוות.

תביעת נזיקין

כל חשמלאי לוקח סיכון על עצמו מתוקף מקצועו והוא עלול להיחשף לתביעות משפטיות בשל נזקים להם גרם.

ביטוח אחריות מקצועית חשמלאי

כל חשמלאי חייב שיהיה לו ביטוח אחריות מקצועית . בעת שמישהו מתכוון לתבוע אותו בשל רשלנות מקצועית, יהיה מי שיגן עליו. ביטוח זה מיועד לכסות את כלל הסיכונים הכרוכים במקצוע זה.

אולי יעניין אותך גם!

מוצרי חשמל פופולארים בישראל בשנת 2021

מוצרי חשמל הם חלק מהחיים שלנו, מציעים לנו פתרונות לחיים טובים יותר. הבה נמנה כאן מוצרי חשמל פופולאריים שמוכרים למשתמשים הביתיים בשנת