גדי לוינסקי

גדי לוינסקי

כלכלן ורואה חשבון בעל ניסיון של שנים, נותן מן הידע שלו בשביל שאתם תוכלו לדעת איך לפעול נכון וכיצד להשקיע את הכסף שלכם נכון

ריצוף באבן טבעית – הטעויות שחשוב להימנע מהן

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

כמעט כל מי שתשאלו לגבי ריצוף באבן טבעית, יגיד לכם כי מדובר על הריצוף הכי יפה, מרשים ויוקרתי שקיים, מתאים לכל מקום בבית, ניתן לבחירה מתוך מגוון רחב של סוגים, צבעים ודוגמאות, אבל כדי ליישם את הריצוף הזה באופן אופטימלי, יש כמה טעויות שכדאי להימנע מהן.

לבחור בלי להתייחס לעיצוב החלל

אבן טבעית קיימת במגוון רחב של סוגים, כמו שיש, רגניט, צפחה ועוד. קיימים גם סוגים שוניםש לעיבודים, גוונים שונים לאבן וכן הלאה. יחד עם זאת בכל המקרים, רצוי לאפשר לאבן הטבעית להתבלט ולהבליט את כל היתרונות הייחודיים שלה, על פני העיצוב הכללי של החלל.

לכן, חשוב להתאים את סוג האבן לסגנון העיצוב ופלטת הצבעים, או להיפך, כדי לקבל עיצוב הרמוני.

לרצף בלי עזרת בעלי מקצוע טובים

בעיקר כאשר מדובר על ריצוף באבן טבעית, חשוב להיעזר בבעלי מקצוע מהשורה הראשונה, שיבטיחו לכם רצפה אחידה, אסתטית, עם גימור מושלם. לא כדאי להתפשר בהיבט הזה, כדי שיוכלו לקבל רצה עמידה לאורך זמן, שנראית נפלא.

לא להכיר את החסרונות והיתרונות של סוג האבן

כאמור, קיימים סוגים שונים של אבן טבעית לריצוף, כמו גם שיטות שונות לעיבוד האבן. כל אחד מהסוגים הללו משפיע לא רק על הנראות של הריצוף, אלא גם על רמת העמידות שלו, המחיר שלו, רמת הספיגה שלו, לצד מאפיינים נוספים, כדי להתאים את סוג הריצוף לצרכים שלכם ושל החלל. 

לסיכום

ריצוף אבן טבעית הוא בעל יתרונות רבים. יחד עם זאת, חשוב לבחור ולהתקין אותו באופן מסודר, בהתייעצות וסיוע של בעלי מקצוע מיומנים, כדי להפיק את המקסימום מההשקעה שלכם.

אם גם אתם רוצים ריצוף חוץ עם אבן טבעית שנראה מדהים, צרו איתנו קשר!

אולי יעניין אותך גם!

סדר פעולות חשבון – לומדים בקלות

כשעושים תרגילה מתמטיים שיש בהם מעל פעולת חשבון אחת, צריך לדעת את סדר הפעולות הנכון. כך למשל, כפל וחילוק עושים לפני חיבור

מה היתרונות של מגשים לתקרה אקוסטית

מבנה מגשים לתקרה אקוסטית כולל התקנת אריחים מרובעים על התקרה. את האריחים מחזיקות מסגרות מתכת עמידות. הסיבה להתקנת מגשים לתקרה אקוסטית היא