גדי לוינסקי

גדי לוינסקי

כלכלן ורואה חשבון בעל ניסיון של שנים, נותן מן הידע שלו בשביל שאתם תוכלו לדעת איך לפעול נכון וכיצד להשקיע את הכסף שלכם נכון

גם עסק קטן צריך מערכת CRM

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

את מערכות ה CRM, בעלי עסקים מכירים לא מהיום, לרוב עסקים גדולים נוטים יותר לעשות בהן שימוש. אולם מכיוון שהיתרונות שלהן הינם כה מרובים, גם עסק קטן צריך מערכת CRM.

עולם ממוחשב עם מציאות משתנה

עם השנים העולם הופך להיות יותר ויותר ממוחשב. גם עסקים קטנים שיש להם מערכות לניהול קשרים עם לקוחות וגם מערכת לניהול לידים, נוכחו לדעת ולהבין שהן זקוקות למערכת CRM בכדי לייעל את העבודה.

להצליח יותר

אין ספק כי כל עסק באשר הוא, קטן או גדול, מטרת קיומו היא להצליח, כמובן בראש ובראשונה במישור הפיננסי. כיום ניתן להתאים מערכות CRM גם לעסקים קטנים ועל פי הצרכים שלהם.

מערכות אלה מתפקידן לשפר את הקשר בין העסק לקהל לקוחותיו, בדרך זו עסק קטן גם יוכל להתפתח, על הדרך גם מתח הרווחים שלו יגדל, ישנה ייתכנות לכמות מכירות משמעותית בהרבה.

מערכת ידידותית למשתמש

כל שיש לעשות הוא לפנות לאחת החברות המובילות בשוק, שתתקין לעסק שלכם מערכת CRM מתקדמת, ידידותית למשתמש, מערכת שקל מאוד לתחזק אותה. לא משנה היכן אתם נמצאים, היא נגישה ביותר, אפשר לעשות בה שימוש גם באמצעות הסמארטפון והמחשב הביתי שכן מדובר כאן בניהול ענן.

חיסכון בכסף

מערכת CRM לעסקים קטנים , בסופו של דבר מביאה לחיסכון בעלויות, אין צורך להעסיק עובדים מתחום התוכנה או לתחזק לבד שרתים. מכיוון שלעסקים קטנים פחות לקוחות, הסיכוי לטעויות קטן יותר, הם ישימו לב שהם מקבלים שירות איכותי ומשביע רצון.

מהם היתרונות?

באמצעות מערכת זו ניתן לאבטח מידע, לנהל טוב יותר משימות, התקשורת בין המחלקות של העסק ובינן ללקוחות, תהיה יעילה ופשוטה יותר. באמצעותה ניתן להגיע לעוד קהלי יעד פוטנציאליים, לשווק את העסק, ולצפות בכל רגע בנתונים עדכניים.

אולי יעניין אותך גם!

סדר פעולות חשבון – לומדים בקלות

כשעושים תרגילה מתמטיים שיש בהם מעל פעולת חשבון אחת, צריך לדעת את סדר הפעולות הנכון. כך למשל, כפל וחילוק עושים לפני חיבור

מה היתרונות של מגשים לתקרה אקוסטית

מבנה מגשים לתקרה אקוסטית כולל התקנת אריחים מרובעים על התקרה. את האריחים מחזיקות מסגרות מתכת עמידות. הסיבה להתקנת מגשים לתקרה אקוסטית היא