גדי לוינסקי

גדי לוינסקי

כלכלן ורואה חשבון בעל ניסיון של שנים, נותן מן הידע שלו בשביל שאתם תוכלו לדעת איך לפעול נכון וכיצד להשקיע את הכסף שלכם נכון

איך לקרוא חוזה לרכישת דירה

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

אם יש כתב ג'יבריש, הרי שהוא נמצא בחוזים להשכרת ולרכישת דירות. טוב, אולי קצת הגזמנו אבל אין ספק שאם לא תלמדו כיצד לקרוא חוזה לרכישת דירה, כנראה שאתם עדיין לא שם כדי לעשות את העסקאות של חייכם.

איך לקרוא חוזה לרכישת דירה

ישנם כמה דרכים כדי לקרוא חוזה לרכישת דירה. אחד מהם, הוא פשוט לנסות ולהבין מה רשום בחוזה. לא פעם אנשים קוראים חוזה מכר דירה על דירה שקנו ולאחר כמה שנים, מבינים שאת החתימה שלהם, חתמו על מסמך שאינו מציג את מבוקשם.

לפני שקונים דירה

על קונה הדירה, לקרוא בקפידה רבה כל מסמך הקשור לעסקת נדל"ן מסחרית או למגורים פרטיים – זאת כמובן בהגשת עו"ד מקרקעין – וקריאת חוזה רכישת דירה אינה יוצאת דופן.

נדל"ן מהווה מזמן השקעה, עבור מי שמעוניין לבנות את עושרו לטווח הארוך. כדי להצליח בעולם הנד"לני, חשוב ללמוד גם איך לקרוא חוזה וכיצד להבין אותו כבר בתחילת הדרך – הרבה לפני החתימה עליו.

מה מכיל חוזה רכישת דירה?

החוזה מכיל, בדרך כלל, דפים של צלחת הדוד המשולבת במידע ייחודי לרכישה, כגון מגבלות ואחריות עלות על כל פרט ופרט בדירה ומסביב לה שקשור אליה באופן ישיר.

חוזה דירה, מפרט באיזה מצב הבית נמצא, מפרט מי יהיה האחראי על לקיחת עלויות מסוימות, והוא מכיל פירוט של תכולת הבית שיקבל הקונה לעומת מה שייקח איתו המוכר.

מהו חוזה רכישת דירה?

חוזה משפטי מחייב זה, הוא תיעוד כתוב של עסקת מקרקעין. הוא מזהה את המוכר והקונה, מתאר את פרטי נכס המגורים ומציין את מחיר הרכישה של הבית ואת תנאי רכישתו על כל ההיבטים.

המידע באדיבות פייאוף

אולי יעניין אותך גם!

זכאות לקנאביס רפואי

קנאביס רפואי הוא נושא שנוי במחלוקת כבר שנים רבות והלגליזציה שלו עדיין בסימן שאלה. קנאביס רפואי משמש לטיפול במצבים שונים לרבות כאבים,