גדי לוינסקי

גדי לוינסקי

כלכלן ורואה חשבון בעל ניסיון של שנים, נותן מן הידע שלו בשביל שאתם תוכלו לדעת איך לפעול נכון וכיצד להשקיע את הכסף שלכם נכון

איך נוטריון יכול לעזור לכם?

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

נוטריון הוא איש הממונה מטעם החוק ויכול לאשר לכם כמעט כל מסמך כדי להעיד על האמינות שלו. כמובן שבלי החתימה שלו, לא משנה מה יהיה כתוב במסמך לא תהיה לו משמעות בבית המשפט או בכל מקום אחר שתצטרכו להשתמש בו.

הסיבה היא משום שלזייף מסמכים קל מאי פעם ולכן, צריך עדות חיצונית של איש מקצוע על האמינות של המסמך.

על פי רוב נוטריון הוא גם עורך דין , כמובן שלא כל עורך דין הוא גם נוטריון, אבל עורך דין לענייני צוואות, חוזים, ירושות, יש סבירות גדולה שהוא יהיה גם נוטריון.

אז איך נוטריון יכול לעזור לכם ובאיזה תחומים בחיים אתם יכולים לפגוש אותו? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

 

מתי אתם צריכים את הנוטריון?

הגישה לנוטריון נצרכת בהרבה צמתים בחיים. למשל, זוג שהתגרש, אם האישה מצאה בן זוג חדש והם מעוניינים להתחתן, עליהם לפנות לרבנות והאישה צריכה להציג את הגט בתוספת חתימה של נוטריון.

מקרה נוסף. במקומות מסוימים יש צורך להביא תעודת לידה כדי לקבל הנחות או זיכויים על הילד שנולד. במקרים מסוימים ידרשו מכם להביא תעודת לידה עם חתימה של נוטריון כדי להוכיח את האמינות של המסמך.

תפקידו של הנוטריון הוא לאשר כל מסמך שמצריך אישור חיצוני ושלא יקבלו אותו מכם כמו שהוא משום שהוא יכול להיות מזויף בקלות.

נוטריון בפתח תקווה יכול גם למלא תפקיד עבור אדם שמוגבל בתנועתו, הוא יכול לחתום במקומו על מסמכים והחתימה הזו מאושרת כחתימתו של המוגבל.

תחום נוסף שהנוטריון שם הוא חובה הוא תחום הצוואות והירושות. שם כל מסמך מחייב חתימה של נוטריון כדי להוכיח את אמינותו.

אולי יעניין אותך גם!

תשתיות תקשורת

חשיבותן של תשתיות תקשורת

כשמתכננים מבנה, מתכננים קודם כל את התשתית שלו. בשביל שהמבנה יהיה בטוח למגורים התשתית שלו חייבת להיות בטוחה, בטיחותית ומאוזנת עבור המבנה

מדביר בפתח תקווה

כדי שתוכלו לישון בשקט, אנחנו מציעים לכם להזמין שירות הדברה מקצועי שיעשה לכם סדר בבית ויסיר מעליכם את הברחשים והמזיקים הגרועים שיכולים