גדי לוינסקי

גדי לוינסקי

כלכלן ורואה חשבון בעל ניסיון של שנים, נותן מן הידע שלו בשביל שאתם תוכלו לדעת איך לפעול נכון וכיצד להשקיע את הכסף שלכם נכון

אוהלים לאירועים

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

לא חסרות סיבות שבגינן אנשים יעדיפו לעשות את האירוע שלהם דווקא באוהל ולא בצורה המוכרת והמסורתית יותר כמו באולם או גן אירועים. אם גם אתם מחפשים איך לעשות את האירוע שלכם לדבר הרבה יותר מיוחד, קראו מאמר זה.

 

אוהלים לאירועים

כשאתם מוכן להביא את המסיבה הביתה, אוהל אמריקאי ענק יכול לעזור לכם למצות את הפוטנציאל שלכם. בין אם אתם בונים את הסיפון המקורה שתמיד רציתם או מתכננים חתונה, סיום לימודים או חגיגה אחרת, אוהל ייקח את המרחב שלכם ואת האירוע שלכם לשלב הבא.

 

איך לנקות אוהל אירועים?

כאשר מבצעים רכישה אישית או עסקית גדולה כמו אוהלים לאירועים בהתאמה אישית, מן הסתם אתם תרצו שהם יחזיקו זמן רב ככל האפשר, כך שתוכל לנצל את האוהל שלך למספר אירועים.

גם אם אתם פשוט רוכשים אוהל אירועים לשימוש אישי או משפחתי במקום למטרות עסקים או השכרה, המפתח הוא להוציא כמה שיותר שימושים מהאוהל שלכם, תוך שמירה על צורתו וסגנונו.

 

אוהל מחומרים איכותיים

חשוב מאוד לחקור את ספק האוהלים הסיטונאי שלכם ולהבטיח שאוהלי האירועים שלכם יהיו עשויים מחומרים איכותיים, אך אתם יכולים גם לעשות את קצת יותר מעצמכם כדי לשמור על האוהל שלכם.

ניקוי אוהל האירועים שלכם באופן קבוע, הוא אחד מהדרכים הטובות ביותר להבטיח שהוא מטופל היטב ויישאר במצב טוב למשך כמה שיותר שנים.

 

איך לקנות אוהל ולא ליפול בפח?

לא חסרים שרלטנים בעולם שיודעים בדיוק איך למכור סחורה שאינה יכולה להיקרא אוהל. אם אתם חושבים על קנייה של אחד כזה, נסו לבדוק בדיוק על מוניטין החברה, נסו לשמוע ביקורת מחברים ובני משפחה שכבר רכשו אותה וכדומה.

 

רכשו עוד היום את האוהל שלכם – נתנוב אוהלים.

אולי יעניין אותך גם!

ארוחה עם שף פרטי

מה כוללת ארוחה עם שף פרטי?

שף פרטי שיגיע ישירות עד לבית שלכם ויבשל לכם את ארוחה ממש כמו במסעדה? זה אולי נשמע כמו חלום רחו אך לאחרונה

פרטנר TV

פרטנר TV – האם כדאי להצטרף?

בעבר הבחירה בחברת טלוויזיה הייתה קלה ופשוטה יותר, כיוון שהיו רק שתי חברות שסיפקו שירותי טלוויזיה – חברת הוט שסיפקה שירותי טלוויזיה

איך לבחור חברת כוח אדם

רוצים למצוא עבודה חדשה ולקצר ככל שניתן את כל התהליך שתצטרכו לעבור כדי שיהיה מדובר במשרה אטרקטיבית שתהיו מרוצים ממנה? בחירה של