גדי לוינסקי

גדי לוינסקי

כלכלן ורואה חשבון בעל ניסיון של שנים, נותן מן הידע שלו בשביל שאתם תוכלו לדעת איך לפעול נכון וכיצד להשקיע את הכסף שלכם נכון

אמן חושים

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

לצפות בהופעה של אמן חושים זו חוויה מרתקת ועוצרת נשימה ולכן אורחים ומשתתפים רבים שמגיעים לאירועים שמופיע בהם אמן חושים, נהנים מאד מההופעה מתחילתה ועד סופה, כיוון שכל צעד שמבצע אמן חושים הוא מפתיע ולא צפוי.

 

ייחודו של אמן חושים

ייחודו של אמן חושים הוא שהוא מצליח לסחוף את הקהל שנמצא עמוק בתוך המופע ומצפה כל הזמן לאירועים לא מתוכננים ולא צפויים. הוא מצליח ליצור אשליות שבהן הקהל חושב דבר אחד אך הוא מצליח ליצור מציאות אחרת, במקרים רבים מדובר באשליה שנראית כך עקב זריזות ידיים, או עקב פעולה שאינה גלויה.

הוא משתמש בטכניקות יוצאות דופן ומצליח ליצור קסמים באמצעות שפע של פריטים כמו קלפים, אביזרים, כובעים ועוד.

כמו כן הוא מעלה בדרך כלל כמה אנשים על הבמה ומבצע טלפתיה, בדרך כלל הם עונים תשובות שאמן החושים העביר להם בטלפתיה ואז הוא שולף את השלט שהוכן מראש והם אכן ענו בהתאם לציפיות לקול תשואותיו של הקהל.

 

אמן חושים באירועים שונים

אמן חושים הוא מסמר הערב ולכן מזמינים אותו להופיע כאומן אורח באירועים משפחתיים, כמו ימי הולדת לגילאים שונים, אירועים עסקיים שבהם משתתפים קולגות ברבדים שונים של העשייה מטעם החברה שהפיקה את האירוע. חוגי בית, גיבוש של עובדי חברה ובנוסף לכך אירועים לקהל רב באולמות תרבות שבהם הקהל יושב מהופנט ומרוצה מאד מההופעה המיוחדת.

בכל סוגי ההופעות אמן חושים מפעיל את האופציה של קריאת מחשבות וכך מפתח שיחה מרתקת עם אחד האורחים שעדיין לא מבין מה מחכה לו, אך תמיד יש איזו הפתעה מצחיקה ומעניינת מעבר לפינה. שיתוף הקהל מתבצע בדרך מאד מתוחכמת ולכן הקהל מרותק לכל מה שקורה.

 

להזמנות הופעות פנו עוד היום: https://www.rangafner.co.il/.

אולי יעניין אותך גם!

שריפת גופות

עובדות מפתיעות על שריפת גופות

בעיניי הרבה מאוד ישראלים, שריפת גופות היא דבר זר, דבר שאיננו שייך לנוף הישראלי, היהודי, שכן מבחינה דתית זה לא מקובל. אך

ביטוח עסקים

ביטוח עסקים

היום כל בעל עסק עצמאי חייב לבטח את העסק שלו, על מנת להבטיח לעצמו שנת לילה טובה יותר. חשוב להבין כי אף

איתור אנשים החייבים כסף

ישנם חברות רבות שעושות שימוש יומיומי שמידע המגיע מכל כיוון, כדי לאתר אנשים חייבים בתיקים שונים. לא תמיד החיפוש עולה יפה, ולעיתים,