גדי לוינסקי

גדי לוינסקי

כלכלן ורואה חשבון בעל ניסיון של שנים, נותן מן הידע שלו בשביל שאתם תוכלו לדעת איך לפעול נכון וכיצד להשקיע את הכסף שלכם נכון

השקעות נדל"ן בפולין – העתיד שלכם

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

לא מעט אנשים יודעים שאחד הדברים שיכולים לדאוג לעתיד שלהם מבחינה כלכלית היא השקעת נדל"ן. כאשר שוק הנדל"ן בישראל פרח, לא מעט אנשים בחרו להשקיע בענף הנדל"ן בישראל וכיום כאשר מחירי שכירות הדירות עולים, אין ספק שניתן לומר שהם הרוויחו מכך. אולם כיום ענף הנדל"ן בישראל כבר איננו מהווה אותו ענף אטרקטיבי דאז. עובדה זאת מביאה לא מעט ישראלים לחפש אלטרנטיבות השקעה אחרות בתחום הנדל"ן, כאשר ידוע להם שהאלטרנטיבות הטובות ביותר להשקעה מעין זאת הן מעבר לים.

היכן כדאי להשקיע בענף הנדל"ן?

אם החלטתם להשקיע בענף הנדל"ן מעבר לים, חשוב מאוד שתדעו שבהחלט לא כדאי להשקיע בכל מדינה באשר היא. בכדי שההשקעה שלכם אכן תהיה אטרקטיבית, תניב עבורכם רווחים ותדאג לעתיד שלכם, עליכם לבחור את היעד המתאים עבורה. פולין מהווה כיום את היעד האטרקטיבי ביותר לצורך השקעה כלכלית בנדל"ן. פולין אשר נשארה יציבה באופן יחסי על אף המשבר הכלכלי שחל על אירופה, מציעה כיום מגוון ערים שבהן ניתן לרכוש דירות להשקעה במחירים אטרקטיביים, בתנאי מיסוי נוחים וכן, באזורים אשר לא מעט אנשים מחפשים בהם דירות להשכרה. הבחירה ביעד הנכון להשקעה בנדל"ן בפולין ובנכס הנכון, יכולה לדאוג לעתיד שלכם לחלוטין מבחינה כלכלית. כך לדוגמא: השקעה בדירה בעיר  לובלין אשר ידועה כעיר צעירה שלא מעט צעירים מגיעים אליה לטווח הרחוק בכדי ללמוד באחת מהאוניברסיטאות ועוד, היא בהחלט יעד שכדאי להשקיע בו ברכישת דירת מגורים.

כיצד תשקיעו בצורה נכונה בנדל"ן בפולין

מכיוון שמדובר בהשקעה כלכלית שמטרתה היא לדאוג לעתיד שלכם, כדאי שלא תעשו טעויות. בחרו בחברה הטובה ביותר בתחום מציאת נכסים אטרקטיביים להשקעה בפולין, ליווי וסיוע בכל מה שנוגע לתהליך המיסוי, רכישת הנכס, מציאת הדיירים, בירוקרטיה ועוד ובהחלט תוכלו לראות את פירות ההשקעה שלכם כבר בטווח קצר.

קראו גם: כמה עולות דירות בפולין

אולי יעניין אותך גם!

שלטים לעסקים מחיר

שלטים לעסקים מחיר

כל עסק זקוק לשלטים מסוגים שונים כדי לתפקד כמו שצריך. אם כדי לרשום בהם את המחירים והמבצעים המשתנים מעת לעת או כדי