גדי לוינסקי

גדי לוינסקי

כלכלן ורואה חשבון בעל ניסיון של שנים, נותן מן הידע שלו בשביל שאתם תוכלו לדעת איך לפעול נכון וכיצד להשקיע את הכסף שלכם נכון

ייבוש נזקי מים – איך עושים את זה בצורה נכונה

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

לא פעם, אנחנו שומעים על מבנים שמתמודדים עם נזקי חורף ונזקים אחרים אשר נובעים כתוצאה מאופי המבנה ומהגיל שלו. מדובר על נזקים שיכולים להשפיע, מן הסתם, על היכולת להשתמש במבנה לאורך זמן וכמובן שזה יכול להשפיע על שגרת החיים של כל הדיירים וכן של בעלי הנכסים במבנה.

אחת הדוגמאות הטובות לכך, הם נזקי מים אשר עלולים להיגרם בין היתר כתוצאה מהצפה, דבר שקורה לא מעט בחורף, בעיקר במבנים ישנים, מבנים על קרקע וכן כאלה שיש בהם מרתפים ומקלטים לא אטומים מספיק טוב, וכן אנחנו יכולים למצוא נזקים מסוג זה, גם במקרים אחרים, למשל כתוצאה מפיצוץ בצנרת.

כפי שאנחנו יכולים להבין, בעיה של נזקי מים מחייבת אותנו להפעיל כלים ומערכות שיאפשרו לנו לייבש את המקום היטב, כך שנוכל לחזור ולהשתמש בו. ייבוש נזקי מים הוא תהליך מורכב, שכן הוא מחייב פינוי של החפצים מהמקום, ניתוק של מערכת החשמל, ואז להתחיל בתהליך הייבוש, בין אם זה על פני השטח ובין אם זה מתחת לפני השטח.

 

מתי וכיצד נעשה זאת

כאמור, כאשר אנחנו מתמודדים עם נזקי מים שונים, הרי שעלינו לפעול כמה שיותר מהר על מנת שנוכל לתקן את המצב. נעשה זאת באמצעות אנשי מקצוע שיש להם את הידע והניסיון הדרוש, יש להם את הכלים והם ידעו איך לבצע זאת באופן מיידי ומהיר.

בין היתר, אנחנו יכולים להיעזר באינסטלאטורים שידעו לאתר גם את מקור הבעיה, בפרט אם מדובר בפיצוץ בצנרת, וכן הם ידעו איך לגשת אל פתרון הבעיה כמה שיותר מהר באמצעות החומרים והכלים הנדרשים לשם כך. תהליך הייבוש לא אמור לקחת זמן רב, בסיומו יהיה אפשר לטפל במקום ולהחזיר אותו לתפקוד מלא.

אולי יעניין אותך גם!

דמי הבראה

כל מה שרציתם לדעת על דמי הבראה

רוב החברות ורוב המעסיקים נוהגים לשלם לעובדים שלהם דמי הבראה בתקופת הקיץ. המטרה היא לספק לעובדים תוספת למשכורת, על מנת להקל עליהם

כיצד ניתן לטפל באוטיזם?

אוטיזם הינה הפרעה נירו התפתחותית מורכבת, אשר ניתנת לאבחון בעיקר על ידי תצפיות על התנהגות הילד. היום ניתן לאבחן את ההפרעה בגיל