גדי לוינסקי

גדי לוינסקי

כלכלן ורואה חשבון בעל ניסיון של שנים, נותן מן הידע שלו בשביל שאתם תוכלו לדעת איך לפעול נכון וכיצד להשקיע את הכסף שלכם נכון

מהי מערכת זום?

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

מערכת זום היא מערכת הנהלת חשבונות אשר ידועה כיום כמערכת  איכותית ומתקדמת מאוד לצורך ניהול העסק. מדובר במערכת נוחה מאוד להפעלה ולתחזוקה וזאת בשל מגוון רחב של כלים ותכונות הקיימים בה ואינם קיימים בתוכנות מתחרות. המערכת כוללת בה תוכנה מלאה של הנהלת חשבונות, ניהול פיננסי, ניהול תקציבים, מרכזי רווח, מערכת לקשרי לקוחות, ניהול מלאי וניהול רכש, מערכת בינה עסקית ועוד. אם החלטתם שאתם זקוקים למערכת ניהול חשבונות בעלת ערך מוסף לעסק שלכם, מערכת זום היא ללא ספק הדבר האידאלי עבורכם.

מה ההבדל בין תוכנות זום לבין פריוטריטי?

עסקים רבים שמעו בוודאי על תוכנת פריויריטי אשר ידועה כתוכנה איכותית מאוד עבור עסקים. כאשר מדובר על מערכת זום, מדובר על מערכת אשר מהווה תוכנת פריורטי לעסקים קטנים.  היא מתפקדת ממש כאותה מערכת, אלא שבניגוד למערכת פריוריטי הרלוונטית עבור עסקים גדולים, מערכת זום מוגבלת ל10 משתמשים והיא מערכת נעולה. על מערכת זום אי אפשר לבנות פיתוחים או מודולים כאלה ואחרים. חברת פריויקטי היא החברה אשר בנתה את תוכנת זום לעסקים, על מנת שגם לעסקים קטנים תהיה את היכולת להשתמש במערכת הדומה למערכת פריורטי הרלוונטית לעסקים גדולים.

לקבלת ייעוץ לגבי מערכות מידע לעסק שלכם.

כיצד תדעו אם תוכנת זום מתאימה לעסק שלכם?

 לא מעט בעלי עסקים תוהים האם מערכת זום היא מערכת אשר מתאימה לעסק שלהם. ובכן, על מנת לבחון האם מערכת זום היא אכן מערכת המתאימה לעסק שלכם, עליכם לשים דגש על מספר פרמטרים. ראשית כל, אם העסק שלכם הוא עסק קטן אשר מחפש פתרון מקצועי ויעיל לעסק, מערכת זו יכולה להתאים לו מאוד. כמו כן, כל עסק קטן אשר זקוק לתוכנת הנהלת חשבונות שתספק מענה לעשה זאת בעצמך יכול לבחור במערכת זו.

גם עסקים אשר מחפשים תוכנה הרלוונטית הן לניהול מלאי, הן לניהול רכש והן לניהול קשרי לקוחות ושיווק באופן אפקטיבי ובצורה התואמת לעסק קטן בהתאם לאופיו, מהותו ועוד, יכול לבחור בתוכנה זו. תוכנת זום לעסקים קטנים יכולה להפוך את העסק שלך לאיכותי, מוצלח וריווחי.

קראו בהרחבה על יישום והטמעת פריוריטי.

אולי יעניין אותך גם!

מה אפשר לעשות כדי לאטום קירות

בימי החורף הגשומים ביותר, לא מעט אנשים מתלוננים על חדירות מים לקירות ביתם. חדירות מים אלה על פי רוב אינן מסכנות את

פוליסת חיסכון

פוליסת חיסכון

אם אתם מעוניינים להשקיע לטווח הקצר או הבינוני, יש לכם כמה אפשרויות השקעה כגון: פיקדון, פק"מ, השקעה בקרנות נאמנות סולידיות, השקעה בקרנות