גדי לוינסקי

גדי לוינסקי

כלכלן ורואה חשבון בעל ניסיון של שנים, נותן מן הידע שלו בשביל שאתם תוכלו לדעת איך לפעול נכון וכיצד להשקיע את הכסף שלכם נכון

באילו מדינות כדאי להשקיע בנדל"ן

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

כאשר אנו מחליטים לבצע השקעה אנו צריכים להיות בטוחים כי היא שקופה לחלוטין לנו ממש כפי שארגוני פשע שקופים לחלוטין למשטרה תוך שהם בכלל לא יודעים על כך. זה נכון כאשר אנו מדברים על השקעה בתכנית חיסכון וזה בטח נכון כאשר אנו מדברים על השקעה בנדל"ן. אי אפשר שלא לראות כי כיום השקעות בנדל"ן הן בעיתיות בארץ וזאת עקב העובדה כי השוק הגיע למיצוי וזאת ללא קשר לשאלה אם ההשקעה היא שקופה או לא. על רקע זה אנו חייבים לציין כי כיום יותר ויותר ישראלים מבינים כי אופציית השקעה הרבה יותר מעניינת היא השקעה בנדל"ן בחו"ל. אך עליכם להבין כי גם השקעה כזאת היא לא הצלחה מובטחת ואנו צריכים לשים לב טוב טוב איפה אנו מבצעים את ההשקעה. לא כל מדינה תניב לנו רווח ולא ל מדינה מקלה על משקיעי נדל"ן וזהו משהו שאנו חייבים לתת עליו את הדעת.

מדוע כל כך כדאי להשקיע ביוון?

אם כן כיום יותר ויותר ישראלים מבינים כי יוון היא אופציית השקעה מאוד מעניינת. קודם כל יש לציין כי יוון היא קרובה מאוד לישראל וזהו יתרון עצום שאי אפשר להכחישו. לא רק זאת אלא שהמחירים כרגע ביוון הם מאוד נמוכים ולכן כאשר המחיר נמוך האופציה לרווח היא גבוהה. אם אתם רוצים אתם יכולים להשקיע בכמה נכסים ביוון וכך להגדיל את הרווחים שלכם מאוד. לכן אפשר להגיד כי השקעות נדל"ן ביוון היא אופציה מאוד מעניינת ומאוד כדאית שכל ישראלי צריך לשקול. אפשר להגיד כי יוון היא ישראל של לפני עשור וחצי וזה מסמל לכם כמה אפשר להרוויח בה.

מדוע לא כדאי להשקיע ביוון לבד?

עוד נקודה שאתם צריכים לקחת בחשבון היא שלא כדאי להשקיע בנדל"ן ביוון וניהול נכסים ביוון לבד וזאת עקב העובדה כי התרבות ביוון שונה, החוקים שונים, הבירוקרטיה שונה וכך גם הגיאוגרפיה. לכן כדאי לכם לפנות אל חברה ישראלית המתמחה בהשקעות ביוון ואשר תוכל להבטיח כי הרווח שלכם יהיה הגבוה ביותר שיש והתשואה הטובה ביותר.

אולי יעניין אותך גם!

גביית חובות

איך מטפלים בצ'ק חוזר

כל אחד עלול להגיע למצב הלא נעים שבו הוא מפקיד צ'ק, אך מגלה כי הצ'ק חזר והבנק לא מתכוון לכבד אותו. הדבר