גדי לוינסקי

גדי לוינסקי

כלכלן ורואה חשבון בעל ניסיון של שנים, נותן מן הידע שלו בשביל שאתם תוכלו לדעת איך לפעול נכון וכיצד להשקיע את הכסף שלכם נכון

האם קיימים בנקים ידידותיים למטבעות דיגיטליים?

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

אם אתם מאחסנים מטבעות דיגיטליים בתוך ארנק וירטואלי וחושבים להוציא אותו החוצה אל בנק כזה או אחר, אז זה תמיד יהיה חשוב לבדוק את המדיניות של הבנק הספציפי בכל הנוגע להפקדה של כסף מהסוג הזה. כך אתם תוכלו למנוע צרות עתידיות ולדעת שאתם בוחרים לעשות כל מה שצריך בנושא.

תחסכו לעצמכם את כל השאלות בנושא ותמיד תוודאו שאתם בוחרים לערוך בדיקה מקיפה של כל השיקולים שעומדים לנגד עיניכם בכל הנוגע לשימוש במטבעות דיגיטליים. זה משהו שיוכל להקל עליכם בצורה משמעותית ולעזור לכם להבין בדיוק מה לעשות כאשר מגיע הרגע שבו אתם רוצים להעביר את הכסף ממקום למקום.

לכל בנק יש את המדיניות שלו

לא ניתן להכריז על מדיניות ברורה של הבנקים לגבי מסחר במטבע דיגיטלי, והרי שאם אתם שואפים להפקיד את הכסף שלכם בבנק כזה או אחר, אז יהיה כדאי לכם לעשות חושבים ולהבין בעצם במה כרוך המהלך הזה. רק לאחר שתהיו בטוחים בכדאיות המהלך יהיה כדאי לכם להביא אותו בחשבון ולשים לב למה שאתם בוחרים לעשות בעניין.

כל התחום של שימוש במטבעות דיגיטליים צובר תאוצה חסרת תקדים בשנים האחרונות, ואם אתם רוצים להיות משתמשים נבונים, תמיד יהיה כדאי לכם לחקור את כל מה שאתם בוחרים לעשות על המטבעות שלכם ולא לפעול בצורה פזיזה שעלולה לפגוע בכם בסופו של דבר. זה ללא ספק משהו שיוכל רק להקל עליכם.

שימוש חכם במטבעות דיגיטליים

ישנם לא מעט אנשים שאיבדו את הכסף שלכם במטבעות דיגיטליים כמו ביטקוין או שרימו אותם כאשר הם ניסו לשלם בעבור מטבעות כאלו ואחרים, כך שהמסר שאתם אמורים להבין הוא שאם אתם רוצים לשמור על הכסף שלכם, תמיד יהיה כדאי לכם לשים לב שאתם בוחרים לבחון בקפידה את כל מה שאתם בוחרים לעשות בעניין הזה.

תחשבו על כל השיקולים שלכם ומה שיכל להשפיע על הארנק האישי שלכם. אם תדעו לעשות זאת כמו שצריך, לבסוף לא תהיה לכם שום בעיה לעשות שימוש במטבעות דיגיטליים מבלי לחשוש שאתם עושים משהו לא נכון.

אולי יעניין אותך גם!

תביעת נכות מעבודה

תביעת נכות מעבודה

אם נפצעת במהלך ועקב העבודה תוכל לתבוע פיצוי על הנזקים מביטוח לאומי במסגרת תביעה לנכות מעבודה. תביעה לנכות מעבודה ניתן להגיש בגין

השכרת מייבש לחות

השכרת מייבש לחות

כאשר ישנה לחות בבית, היא עלולה לפגוע באופן מהותי במבנה עצמו ובבריאותם של דיירי הבית. אם אתם מזהים לחות גבוהה באחד מהחדרים