גדי לוינסקי

גדי לוינסקי

כלכלן ורואה חשבון בעל ניסיון של שנים, נותן מן הידע שלו בשביל שאתם תוכלו לדעת איך לפעול נכון וכיצד להשקיע את הכסף שלכם נכון

עדיין אין לך סרטון תדמית לעסק? יתכן ואתה מפסיד לקוחות!

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

אם יש בעיה היום למנהלים ועסקים זו העובדה כי קשה מאוד להתבלט בעולם העסקים. כיום בכל תחום בו אנחנו נמצאים ישנה תחרות עזה ברמה הארצית וברמה העולמית. כך אנחנו צריכים להתחרות על הקשב של הלקוח עם חברות מהודו, גרמניה או דרום אפריקה ואנו נמצאים בבעיה חמורה מאוד. גם אם יש לנו את המוצר או השירות האיכותיים ביותר בתחום יהיה לנו קשה מאוד להביא זאת לידיעת הלקוחות ולשכנע אותם לקנות דווקא את המוצר שלנו. אך כאן בדיוק נכנס לתמונה סרטון תדמית לעסק אשר יכול לשנות את היחס שאנו מקבלים מהלקוחות שלנו. סרטון יכול להגיע אל מאות אלפים אם הוא מעניין ועל כן ניתן לומר כי זהו הצעד השיווקי החכם ביותר שכל עסק יכול לעשות ועל כן מדובר באופציה כל כך מומלצת וחכמה.

מדוע צריך לפנות אל חברה חיצונית בשביל הפקת הסרטון?

אך בכדי להבטיח כי השם הטוב של החברה שלכם נשמר ולא נפגע אתם צריכים להבטיח כי הסרטון יהיה ברמה הגבוהה ביותר שיש. העניין הוא שלרוב החברות ולא משנה כמה הן גדולות ובטח אם הן קטנות אין את היכולת להפיק סרטונים ברמה גבוהה. אז מה עושים מוותרים על הסרט ועל מאות אלפי לקוחות פוטנציאליים? ממש לא מה שצריך לעשות זה לפנות אל חברת הפקת סרטונים בלו מאנקיז שתהיה אמונה על הפקת הסרטון. כך נבטיח כי הסרט יענה על הציפיות שלנו ויאפשר לנו לפרסם את העסק שלנו בחכמה ובצורה איכותית וזהו משהו שאנו מציעים לכם לזכור ולקחת בחשבון.

אל תבחרו בחברה לפני שאתם רואים סרטונים קודמים שלה

אך כאשר אתם בוחרים חברה בשביל הפקת הסרטון אתם צריכים להבטיח כי זו תהיה החברה הטובה ביותר והאיכותית ביותר שיש. הדרך הכי טובה לברר את רמת החברה המפיקה  את הסרטון היא פשוט לבחון סרטונים קודמים של החברה. אם אתם מתחברים אל הסרטונים הללו ואתם רואים כי הם ברמה גבוהה אזי תוכלו לבחור בחברת ההפקה בלב שלם וללא חשש.

אולי יעניין אותך גם!

נדל"ן ביוון

באילו מדינות כדאי להשקיע בנדל"ן

כאשר אנו מחליטים לבצע השקעה אנו צריכים להיות בטוחים כי היא שקופה לחלוטין לנו ממש כפי שארגוני פשע שקופים לחלוטין למשטרה תוך